Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

Osobné

Po mnohých rokoch v korporátnom svete, kde som zastával pozície na strednej manažérskej úrovni, som sa rozhodol venovať realitám, niečomu, čo som už dlho miloval. Moje profesionálne skúsenosti mi poskytli príležitosť rozvíjať veľmi silné zručnosti v oblasti komunikácie, riešenia problémov, rozhodovania, dôkladnosti, plánovania a organizovania, predaja/vyjednávania a služieb zákazníkom. Oceňujem, že je dôležité porozumieť potrebám a očakávaniam klienta, aby sa zabezpečila úspešná transakcia, a udržiavať klientov v obraze pravidelnou komunikáciou s nimi počas celého procesu.

Svoje podnikanie som založil na úspešnom predaji, silnom základe odporúčaní a opakovaných klientov, nadviazaných vzťahoch s inými realitnými profesionálmi a silnej sieti profesionálov, ktorí podporujú proces realitných transakcií (hypotekárni poradcovia, právnici, znalci, , atď.).

Členstvo/Poverenie

  • NARKS (Národnej Asociácie Realitných Kancelárii Slovenska)
  • LRK (Licencovaná Realitná Kancelária). 

Kvalifikácia

  • ukončené štúdium Žilinskej Univerzity v Žiline, Fakulty prevádzky a ekonomiky dopravy,
  • úspešne ukončený kurzu Realitný maklér na Slovenskej Realitnej Akadémii.

Môj Cieľ:

Chápem, že kúpa alebo predaj nehnuteľnosti je dôležité rozhodnutie a môže byť v mnohých aspektoch komplikovane. Mojím cieľom je previesť Vás celým procesom, prispôsobeným Vašim špecifickým potrebám, a aby bol váš predaj a/alebo kúpa čo najefektívnejšia, úspešná a bez stresu.

So všetkými rozhodnutiami, ktorým budete čeliť pri kúpe alebo predaji nehnuteľnosti, si môžete byť istí, že budem k dispozícii, aby som Vám pomohol so zložitosťou transakcie a poskytnem vám „službu, ktorú si zaslúžite“.